|
|
|
De activiteiten die vanuit Marithaime georganiseerd worden nemen steeds meer toe. Dit komt natuurlijk vooral door de inzet van de vele vrijwilligers binnen onze vereniging. Al deze activiteiten vind je vanaf nu op de activiteitenkalender op onze website.
|
In deze nieuwsbrief wordt terug geblikt op het bezoek aan het Tempel- en Kerkmuseum op 3 juni. Tevens weer een aantal boeiende verhalen over Westeraam, het oude postkantoor en de ervaringen van wijlen Dik Herberts bij Vitesse.
|
Ik wens u veel leesplezier,
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bent u ook zo’n fan van het populaire tv-programma Verborgen Verleden? Dan is er nu een mogelijkheid om die vragen beantwoord te krijgen.
|
|
|
|
|
|
|
|
Verslag van de lezing door Dr. Matthijs Somford over de medische zorg bij Market Garden.
|
|
|
|
Het boek Sport in Elst bevat enkele onjuistheden. We zetten ze recht....
|
|
|
|
|
|
|
Verhalen van vroeger
|
|
|
|
|
|
De gezondheidszorg ging er vroeger iets anders aan toe dan nu. De al te bekende vraag betekende veel méér dan de wijze van verzekeren.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Een artikel uit de Betuwe van 1974 over de sluiting van het bekende café van Wim Scheerder.
|
|
|
|
|
|
|
Komende activiteiten
|
|
|
|
|
|
Stadswandeling door Gorinchem
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ANBI
|
Marithaime heeft sinds 1 januari 2014 de ANBI-status en is daarmee een erkende algemeen nut beogende instelling.
|
|
|
|
|
|
|
|